En Çok Kazandıran Mobil Uygulamalar


Mobil telefonların yaygınlaşması ile birlikte mobil telefonlara uygun bir şekilde üretilen kazandıran uygulamalar da büyük bir artış gözlemleniyor. Bu uygulamalar kullanıcıların işlerini kolaylaştıran uygulamalar olmasının yanı sıra kullanıcıların aynı zamanda kazanç elde etmelerini sağlayan uygulamalar olarak dikkat çekiyor. En çok kazandıran uygulamaların başlıcaları şu şekilde sıralanabilir;

Field Agent

Field Agent uygulaması IOS işletim sistemine ait telefonlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Bu uygulamada kullanıcıların yapmaları gereken şey bazı belirlenen görevleri yerine getirerek saha temsilcisi olmalarıdır. Bu uygulama kullanıcılara yerel alışveriş merkezleri ve nerelere gideceği yerler hakkında bilgiler veriyor.

CheckPoints

Bu uygulama para kazandıran uygulamalar arasında hem IOS hem de Android işletim sistemine ait telefonlarda kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulamanın kullanıcılardan istediği kullanıcıların market, cafe ve alışveriş merkezlerinde kendilerini işaretleyerek almış oldukları ürünlerin fotoğraflarını çekerek para kazanmaları sağlanıyor.

En Çok Kazandıran Mobil Uygulamalar

EasyShift

Bu uygulama IOS işletim sistemine ait telefonlarda kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcıların yapmaları gereken şey almış oldukları ürünlerin fotoğraflarını çekmek yeni fikirler sunmak ve uygulamanın vermiş olduğu görevleri tamamlamak. Bu görevlerin tamamlanması ile birlikte kullanıcılar belli miktarda kazanç elde ediyorlar.

App Trailers

Bu uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemine ait telefonlarda kullanılabilen bir uygulamadır. Kullanıcılar bu uygulama ile birlikte tanıtım videolarını izleyerek para kazanabilirler. Aynı zamanda tanıtım videoları için dürüst bir yorum anlayışı ile videolar ile ilgili belirli yorumlar yaptıklarında belli kazançlar elde edebiliyorlar.

Bir önceki yazımız olan Reklam Tıklayarak Para Kazanma başlıklı makalemizde Reklam tıklama, Reklam tıklayarak para kazanmak ve satış aracı internet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Çok Kazandıran Mobil Uygulamalar

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Hesabınız yok mu?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç

Kaydol

Hızlı Kazanç Topluluğu

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste