Tek Bir Parite Üzerinden Nasıl 137$ Gelir Elde Ettim ?


Öncellikle merhaba arkadaşlar:

Uzun süredir sizleri yanlız bıraktım. Bunun sebebi kendimi geliştirmek için, epey bir zamanım oldu. Bu süreçte kendimi Finansal piyasalar üzerinde nasıl başarılı bir trader olurum çalışmalarına getirdi. Aldığım eğitimlerin yanı sıra, Finans ile ilgilli kitapları okuyup. Aynı zamanda bu piyasalarda neredeyse %70-80’lik önemli bir paya sahip olan Psikoloji adı altında kendimi geliştirmeye başladım.

Tek Bir Parite Üzerinden Nasıl 137$ Gelir Elde Ettim ?

Gelelim Konumuz olan “Tek Bir Parite Üzerinden Nasıl 137$ Gelir Ettiğime” Şunu söylemeliyim ki kolay olmadı bunun öncesinde aşağıda gördüğünüz resimlerde’ ki yaptığım hatalar sonucu sermayem zarar hanesine yazıldı. Ve buda marjin (sermaye) bitmesine sebep oldu.

Tek Bir Parite Üzerinden Nasıl 137$ Gelir Elde Ettim ?

Fakat şunu iyi biliyordum. Bu hatalarımın sonucunda ileride bana başarının aslında hatalarının sonucunda senin nasıl buna çözüm yolu bulduğun. Ve bulduktan sonra ki süreçte, bu hataları bir daha yapmaman ve sonucunda bu bütün hataların toplamında aslında ileride ağacını oluşturuyoruz.

Muhammed Bozdağ’ın Dediği Gibi “Başlangıçta hata yapmadan mükkemele ulaşan hiç kimse yok.

Söz Dünyası

Detaylara gelicek olursak gördüğünüz gibi USD/ZAR Paritesinde Mikro Lotlarla yani (0.01) ile Kademeli olarak 6 tane sell işlemi açmışım. Fakat bunları kafama göre açmadım tabi. 🙂

Yaptığım teknik ve temel analiz sonucu USD/ZAR’ın düşeceğini ve belirlemiş olduğum hedefe doğru gideceğini analiz ettim. Ki öyle de oldu. Ve 137$’lık bir karımız oldu.

Finansal piyasalar’ın “Kolay Yeri” Değil !! Bir Yatırımcı gibi düşünüp hareket ederek. Yatırımcının geliri olmuş oluyor.

Her Hafta Telegram Kanalımda Uygun Gördüğüm Paritelerde Analiz Yapıp bunu kanalımda paylaşıyorum. Kanalıma ulaşmak için buradan giriş yapabilirsiniz.

Ayrıyetten Site’de Bundan sonra ki ’te Nasıl Başarılı Birer Trader Oluruz. Psikolojinin ’te yeri Gibi..Finansal Piyasaların Önemli Gelişmelerini ve Trendini Paylaşacağız. Hepinize Bol Kazançlar Dileriz.

Bir önceki yazımız olan Dropshipping Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tek Bir Parite Üzerinden Nasıl 137$ Gelir Elde Ettim ?

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Hesabınız yok mu?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç

Kaydol

Hızlı Kazanç Topluluğu

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste