Hızlı Kazanç Blog Serüveni Ve 1. Yaş Kutlaması


Öncellikle Hepinize Selamlar Ailesi :

Hızlı Kazanç’ tamda (9Eylül – 2016) Yılında yayın hayatına girmesiyle birlikte kullanıcılarına daima kazanç ve uzun vadeli gelir elde edilmesi, çalışmalarında bulunduk. Bu süreçte olabildiğince etkin ve faaliyete kullanıcılarımızın destek taleplerini aksatmamaya çalıştık.

Bu Yola Nasıl Başladık ?

Hepimizin bildiği gibi internet çağı geniş ve ucu bucağı görünmeyen derin bir derya.. Ve insanları bu konuda bilgilendirebilecek ve bu büyük pastadan herkes’in payını alabileceğini düşündük. Ve 9 Eylül Tamda bugün Çalışmamızın İLK ADIMI nı atmış bulunduk. Ve aynı zamanda bilginin yanı sıra Uygulamalı – İnteraktif İnternetten Nasıl Para Kazanılabileceği İle İlgilli Eğitim Setlerini Önünüze Sunduk. Temel Prensibiz ”Kullanıcılara Balık Vermeyi Değil Tutmayı Öğretmek Olduğunu Vurguladık.

Bu Süreçte Neler Yaşadık ?

Bu süreçte sitemizi açtığımız an itibari ile nasıl faydalı içerikler üretebileceğimizin planı’nı yaptık. Ne kadar zor ve meşakatli bir yol olsa’da Bizim Motivasyonumuz Daima Değerli Kullanıcılarımız Olmuştur. Aynı zamanda sitemizin belirli bir konuma ulaşabilmesi için SEO Çalışmaları Yaptık. ( SEO : Seo çalışması kısacası belli bir anahtar kitlede süreklilik, temiz ve düzenli çalışmalar ile Google‘da En Üst Sıralara Çıkabilmek İçin Yapılan Çalışmadır.)

Amacımız Sitemiz’de 1 Kişi’de, 100 Kişide Olsa Teknik Destek Bakımından En İyi Hizmeti Ve Gelir Elde Edilmesinde’ki Bu Serüvende Onun Yanında Bulunuyoruz.

MERAK EDENLER İÇİN SİTEMİZDEKİ YAZI VE YORUM İSTATİSTİKLERİ : 

9 Eylül’den Bu Yana Tam Tamına 54 Yazı Girişi Sağladık. Bunların Kategorisi Sırasıyla : Girişimcilik, , İş Fikirleri, , , , Konularında Yazılar Yayınladık.

Aynı Zamanda Yazılarımıza Toplam’da 89 Yorum Ve Teşekkür Mesajları Aldık. Bu Yönden Kullanıcılarımıza Tekrar Tekrar Teşekkürlerimizi İletiyoruz.

Ve Son Olarak’ta Aylık 400+ Kişiye Sitemizde Hizmet Veriyoruz. Ek Olarak: 100+ Hızlı Kazanç Özel Eğitim Listesinde Kullanıcılarımız Yer Almakta.

Hedefimiz :

İçerik Ve Kalitemizi Her Yıl Artırıp Kullanıcılarımıza Kazanç Kapıları Ve Fırsatları Sunmak Kazandırmak İstiyoruz. Tekrar Hızlı Kazanç’ın 1 Yıl Şerefine Hepinize Teşekkürleri’mi İletiyor. Sağlıcakla Kalmanızı Temenni Ediyorum. Saygılarımızla…                                      – Hızlı Kazanç

Bir önceki yazımız olan Ayda En Az 350 TL Tasarruf Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde Ekonomi ve Tasarruf hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hızlı Kazanç Blog Serüveni Ve 1. Yaş Kutlaması

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Hesabınız yok mu?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç

Kaydol

Hızlı Kazanç Topluluğu

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste