Reklam Tıklayarak Para Kazanma


İnternet ortamında satış yapan firmaların ve diğer tüm kuruluşların en önemli satış aracı internet üzerinden yayınladıkları reklamlardır. Bu reklamların tıklanmasının yükselmesi demek firmaların daha fazla insana ulaşması ve ürünlerini bu insanlara tanıtması anlamına geliyor.

Reklam tıklayarak para kazanmak birçok insanın yapabileceği ve oturdukları yerden para kazanabilecekleri bir iş. Reklam tıklamak için sürekli kullandığınız bir mail adresiniz olması gerekiyor. Üye olduğunuz site sizlerin mail adreslerine reklam mesajlarını gönderiyor ve sizler de bu mesajları tıklayarak okuyorsunuz. Her tıklama karşılığında bakiyeniz de para hesabınız birikiyor ve belirli periyotlarda sizlere ödemeler yapılıyor. Bu reklam mesajlarını alabilmek için bu işi yapan sitelere abone ya da üye olmanız gerekiyor.

Reklam Tıklayarak Para Kazanma

 

Reklam Tıklayarak Nasıl Para Kazanılıyor?

Reklam tıklama işinde farklı şekiller de ödemeler yapılıyor. Her reklam mesajını tıkladığınız da sizlere ödeme yapan siteler, okunmaya göre ödeme yapan siteler, link başına ödeme yapan siteler olmak üzere üç farklı şekilde ödeme yapılıyor. Çok basit bir işlem olması ve bu konuda çok fazla zaman almaması nedeniyle çalışan insanlar bile tercih edebiliyorlar.

Önemli olan mail adresinizi sık sık ziyaret edip gelen kutusunu kontrol etmek oluyor. İş yerindeyken, otobüste, televizyon izlerken ya da bir kafeteryada otururken hiç fark etmeksizin yapabileceğiniz bir iş. Bilgisayara çok fazla gerek yok. Akıllı telefon ya da tabletiniz varsa çok rahat bir şekilde yapılabilecek işlerden biridir.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Sermayesiz Para Kazanmanın Yolları başlıklı makalemizde anket siteleri, internet üzerinden para kazanmanın kolay yolları ve internetten para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklam Tıklayarak Para Kazanma

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Hesabınız yok mu?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç

Kaydol

Hızlı Kazanç Topluluğu

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste