Şalgam Suyu Üretimi İle Para Kazanmak !


, bir süre öncesine kadar sadece Adana ve Hatay bölgesinde bilinen, yerel bir içecekti. Ancak bu yerel içecek zamanla tüm ülkede bilinen ve sevilen bir içecek haline geldi. Ekşi ve tuzlu bir tadı olan , üretim ve yatırım anlamında hızla büyüyor.

Çeşitli firmaların üretmeye başladığı şalgam suyu halkın da sevdiği bir içecek haline geldi. Bu sebeple , iyi bir fikri olarak görülebilir. Çünkü her ne kadar şalgam sevilse de, bu sektörde çok ciddi br rekabet görünmüyor. Belli başlı 2-3 marka haricinde şalgam üretimi denilince pek marka ismi bilinmiyor.

Bu sebeple siz de şalgam suyu üretimine başlayabilirsiniz. Ancak bu iş fikrinin çok büyük bir sermaye gerektirdiğini söylemeliyim. Çünkü mor havuçların satın alınması, temizlenmesi ve bir fabrikada işlenmesi gerekiyor. Olabildiğince küçük başlayarak önce yerel pazar, sonra da ulusal pazar hedeflenebilir. Böylece fazla sermaye ile başlamadan yavaş yavaş büyüyerek markanızı tanıtabilirsiniz.

Eğer kendi işinizi kurmak istiyor ve arıyorsanız, şalgam suyu üretimi iyi bir seçenek olabilir. Fazla rekabetin bulunmadığı şalgam suyu pazarında sizde kendi markanızı yaratabilirsiniz. Şalgam suyu üretimi yeni girişimcilerin de pazara girmesiyle gün geçtikçe artacaktır. Size önerimiz eğer bu iş fikrini beğendiyseniz acele etmenizdir. Aksi takdirde birçok markanın şalgam suyu ürettiği bir ortamda tutunmak zorlaşacaktır.

Bir önceki yazımız olan Blog Yazarak Para Kazanmanın Yolları Ve Taktikleri başlıklı makalemizde blog ile kazanmak, blog yazarak para kazanma ve blog yazmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Tepkiniz nedir?

Cry Cry
0
Cry
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Lanet olsun Lanet olsun
0
Lanet olsun
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Lol Lol
0
Lol
Beğen Beğen
0
Beğen
Aşk Aşk
0
Aşk
Win Win
0
Win
Noluyor Noluyor
0
Noluyor

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Şalgam Suyu Üretimi İle Para Kazanmak !

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste