Video İzleyerek Para Kazanmak


Reklam yapmak için artık firmaların birçok sınırı aştığı düşünülecek olursa reklamlar için hazırlanan videoların da son derece normal olduğu söylenebilir. için yapılan işler arasında yer alan video izleyerek para kazanmak birçok insanın rahatlıkla yapabileceği bir iş. Ancak getirisi abonesi olduğunuz siteden siteye değişiyor. Ne kadar çok reklam videosu izlerseniz o kadar çok kazanıyorsunuz.

Üye olduğunuz site sizlerin telefonlarına ya da mail adreslerine reklam videoları yolluyor ve sizler de bu reklamları izleyerek para kazanıyorsunuz. Bu sitelere ücretsiz olarak üye olabiliyorsunuz. Bu tarz sitelerde siteye üye arkadaş getirdikçe sizin primleriniz de yükseliyor. Burada üye olan insanlar zamanla kendi ekiplerini kurarak bu işi yaptıklarında daha yüksek paralar da kazanma şansını elde ediyor.

Video İzleyerek Para Kazanmak

Video İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle bu tarz hizmet veren güvenilir sitelerden birine üye olmanız gerekiyor. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra cep telefonu üzerinden ya da mail adresinize SMS olarak izlemeniz gereken videolar geliyor. Bu videoları izledikten sonra hesabınıza o videonun parası ekleniyor.

Aynı zamanda site üzerinden arkadaş davet et kısmından arkadaşlarınızı davet ettiğinizde onların da her izlediği reklam üzerinden sizler de prim kazanıyorsunuz. Arkadaş çevreniz genişledikçe kendi ekibinizi kurduğunuzda ortaya çok daha iyi kazanç çıkıyor. Video izleyerek para kazanma işi evde otururken ya da iş yerinde boş vakitlerde yapılabilecek işlerden birisi.

Bir önceki yazımız olan Online Kurs Vererek Para Kazanma başlıklı makalemizde internetten para kazanmak, online kurs vererek ve Online kurs vermek hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Video İzleyerek Para Kazanmak

Oturum Aç

Topluluğumuza katılın!

Hesabınız yok mu?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Geri dön
Oturum Aç

Kaydol

Hızlı Kazanç Topluluğu

Geri dön
Oturum Aç
Bir Format Seç
Kişilik Testi
Kişiliği ortaya çıkaran sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgi veya kültür ölçen sorular
Anket
Karar ya da görüş belirle
Makale
Görsellerle süslenmiş yazılar
Liste
Klasik düz listeler
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste